AKTUALNOŚCI

23-04-2012 "STOP używkom"

20 kwietnia 2012r. w Gimnazjium w Pawonkowie odbył się XI Gminny Konkurs Profilaktyczny "STOP używkom". Z tej okazji spotkali się uczniowie klas szóstych ze szkół podstwowych w Pawonkowie, Gwoździanach, Lisowicach, Łagiewnikach Małych i Kośmidrach. Nasi reprezentanci zajęli II miejsce.

20-04-2012 Zwyciężczyni IV Powiatowego Konkursu Recytatorskiego Poezji Ks. Jana Twardowskiego

Uczennica IV klasy naszej szkoły – Kamila Skubała – wygrała w IV Powiatowym Konkursie Recytatorskim Poezji Ks. Jana Twardowskiego, który odbył się 20 kwietnia 2012r. w Zespole Szkół im. św. Edyty Stein w Lublińcu.

16-04-2012 Kolejny sukces piłkarek ręcznych

Uczennice naszej szkoły, występujące w drużynie piłki ręcznej ASPR Pawonków – Zawadzkie, zdobyły srebrny medal w Mistrzostwach Województwa Opolskiego w Kategorii Dzieci - Dziewcząt. Dzięki drugiemu miejscu nasze uczennice wraz z koleżankami z drużyny wystąpią w Finale Pucharu Polski Związku Piłki Ręcznej w Polsce.

04-04-2012 Wiosenna zbiórka surowców wtórnych

Do wiosennej akcji zbierania i segregowania surowców wtórnych włączyli się wszyscy uczniowie, nauczyciele i pracownicy szkoły. W ciągu czterech dni klasy uzyskały imponujący wynik. Ponad 650 kg surowców typu: makulatura, szkło, butelki PET oraz puszki aluminiowe zostało zebrane, posegregowane i dostarczone do szkoły. Był to konkurs na najbardziej EKO-KLASĘ.

30-03-2012 MIEJSCA, KTÓRE LUBIĘ W SZKOLE

Klasa VI postanowiła wszystkich poinformować, jakie miejsca w swojej szkole lubi najbardziej. Zaplanowali więc i zorganizowali Szkole Podstawowej im. Wandy Kawy i Bronisławy Kawy sesję zdjęciową. Zapraszamy do obejrzenia efektów tego przedsięwzięcia.
Znaleziono: 683 pozycji

Wydarzenia w roku szkolnym

Losowa galeria: Światowy Dzień Oszczędzania

tn_20171024_131619.jpg
Biuletyn Informacji Publicznej
sko herbPL
certyfikat pewniak
program grosik