AKTUALNOŚCI

10-10-2012 Sukces Wiktorii Jelonek

Z ogromną radością przyjęliśmy wiadomość, że uczennica naszej szkoły Wiktoria Jelonek z klasy IV znalazła się w gronie laureatów ogólnopolskiego konkursu plastycznego „Wakacje żyrafy Lokatki” . Konkurs został ogłoszony w czerwcowym numerze poradnika ekonomicznego dla dzieci „Brawo Bank”.

Komisja konkursowa przyznała Wiktorii III miejsce w I kategorii wiekowej.

10-10-2012 Szkoła dla Roziców i Wychowawców

Cykl warsztatów Szkoły dla Rodziców i Wychowawców rozpocznie się 24 października 2012. Zajęcia odbywają się w środy o godzinie 16.30 w Szkole Podstawowej w Kośmidrach.

08-10-2012 Zaproszenie do udziału w konkursie Drzewo

Publiczna Szkoła Podstawowa im. Wandy Kawy i Bronisławy Kawy w Kośmidrach zaprasza do udziału w powiatowym konkursie plastycznym. Adresatami konkursu są uczniowie szkół podstawowych z powiatu lublinieckiego. Konkurs objęty jest patronatem Starosty. Dzięki Państwa zaangażowaniu i zainteresowaniu uczniów tematyką konkursu możliwe będzie  odkrywanie i promocja utalentowanych uczniów naszego regionu.

06-10-2012 XXVI Bieg "O nóż komandosa"

W piątek 5 października na stadionie „Sparty” Lubliniec odbył się XXVI Bieg Przełajowy " O Nóż Komandosa". Imprezę zorganizował  Wojskowy Klub Biegaczy „META” z Lublińca.

W biegu wystartowało 26 uczniów naszej szkoły. Wszyscy nasi biegacze ukończyli bieg i zdobyli pamiątkowy medal.

28-09-2012 Święto Pieczonego Ziemniaka

Tradycyjnie już, aby uczcić nadejście jesieni SKO zorganizowało imprezę integracyjną dla uczniów klas I - III. Były quizy, zagadki, konkursy oraz bardzo dużo dobrej zabawy i ognisko z pieczeniem ziemniaków.

Znaleziono: 760 pozycji

Wydarzenia w roku szkolnym

Losowa galeria: Zbiórka makulatury ? podsumowanie.

4.jpg
Biuletyn Informacji Publicznej
sko herbPL
certyfikat pewniak
program grosik