AKTUALNOŚCI

28-04-2012 VIII Gminny Konkurs Ortograficzny

26 kwietnia br. w Szkole Podstawowej w Kośmidrach odbył się VIII Gminny Konkurs Ortograficzny dla uczniów klas IIII Szkół Podstawowych. W konkursie wzięło udział 15  zawodników – po trzech reprezentantów z SP Gwoździany, SP Kośmidry, SP Lisowice, Łagiewniki Małe, SP Pawonków. Zawodnicy pisali tradycyjne dyktando.

23-04-2012 "STOP używkom"

20 kwietnia 2012r. w Gimnazjium w Pawonkowie odbył się XI Gminny Konkurs Profilaktyczny "STOP używkom". Z tej okazji spotkali się uczniowie klas szóstych ze szkół podstwowych w Pawonkowie, Gwoździanach, Lisowicach, Łagiewnikach Małych i Kośmidrach. Nasi reprezentanci zajęli II miejsce.

20-04-2012 Zwyciężczyni IV Powiatowego Konkursu Recytatorskiego Poezji Ks. Jana Twardowskiego

Uczennica IV klasy naszej szkoły – Kamila Skubała – wygrała w IV Powiatowym Konkursie Recytatorskim Poezji Ks. Jana Twardowskiego, który odbył się 20 kwietnia 2012r. w Zespole Szkół im. św. Edyty Stein w Lublińcu.

16-04-2012 Kolejny sukces piłkarek ręcznych

Uczennice naszej szkoły, występujące w drużynie piłki ręcznej ASPR Pawonków – Zawadzkie, zdobyły srebrny medal w Mistrzostwach Województwa Opolskiego w Kategorii Dzieci - Dziewcząt. Dzięki drugiemu miejscu nasze uczennice wraz z koleżankami z drużyny wystąpią w Finale Pucharu Polski Związku Piłki Ręcznej w Polsce.

04-04-2012 Wiosenna zbiórka surowców wtórnych

Do wiosennej akcji zbierania i segregowania surowców wtórnych włączyli się wszyscy uczniowie, nauczyciele i pracownicy szkoły. W ciągu czterech dni klasy uzyskały imponujący wynik. Ponad 650 kg surowców typu: makulatura, szkło, butelki PET oraz puszki aluminiowe zostało zebrane, posegregowane i dostarczone do szkoły. Był to konkurs na najbardziej EKO-KLASĘ.
Znaleziono: 749 pozycji

Wydarzenia w roku szkolnym

Losowa galeria: Wizyta w teatrze i w banku

tn_dsc_1398.jpg
Biuletyn Informacji Publicznej
sko herbPL
certyfikat pewniak
program grosik