AKTUALNOŚCI

30-03-2012 MIEJSCA, KTÓRE LUBIĘ W SZKOLE

Klasa VI postanowiła wszystkich poinformować, jakie miejsca w swojej szkole lubi najbardziej. Zaplanowali więc i zorganizowali Szkole Podstawowej im. Wandy Kawy i Bronisławy Kawy sesję zdjęciową. Zapraszamy do obejrzenia efektów tego przedsięwzięcia.

30-03-2012 Szkolne eliminacje IV Powiatowego Konkursu Recytatorskiego Poezji Księdza Jana Twardowskiego

Dziś w naszej szkole odbyły się eliminacje do IV Powiatowego Konkursu Recytatorskiego Poezji Księdza Jana Twardowskiego. Udział wzięły uczennice z klas IV-VI.

28-03-2012 Zawody rejonowe w mini piłkę ręczną szkół podstawowych

W dniu 26 marca w Hali przy Gimnazjum nr 1 w Lublińcu odbyły się rejonowe zawody mini piłki ręcznej chłopców i dziewcząt szkół podstawowych organizowane przez Szkołę Podstawową nr 3 w Lublińcu. W zawodach wzięły udział trzy drużyny dziewcząt oraz cztery drużyny chłopców z rejonu tarnogórskiego i lublinieckiego. Nie zabrakło również naszych uczniów, których trenuje pan Adrian Sternik.

22-03-2012 Witamy wiosnę

Pierwszego dnia wiosny odbył się w naszej szkole wiosenny turniej klas pod hasłem „Żegnamy zimę, witamy wiosnę!” przygotowany przez członków Szkolnego Koła Ligi Ochrony Przyrody pod kierunkiem pani Brygidy Cziudai oraz kółko teatralne prowadzone przez p. Małgorzatę Frankowską.

13-03-2012 6 LATEK W SZKOLE

Przekazujemy informację w sprawie dzieci 6 letnich w szkole. Pismo można przeczytać tutaj.

Dyrektor Szkoły Podstawowej w Kośmidrach

Znaleziono: 749 pozycji

Wydarzenia w roku szkolnym

Losowa galeria: Klasa IV na biwaku

tn_img_2459.jpg
Biuletyn Informacji Publicznej
sko herbPL
certyfikat pewniak
program grosik