AKTUALNOŚCI

23-12-2011 Jasełka Bożonarodzeniowe

21 grudnia odbyły się w naszej szkole "Jasełka". To jedno z ważniejszych wydarzeń roku szkolnego. Zaprosiliśmy na tę uroczystość rodziców, przyjaciół, znajomych, przedstawicieli władz samorządowych oraz mieszkańców wsi Kośmidry, Koszwic i Łagiewnik Wielkich.  I jak co roku chętnych do obejrzenia przedstawienia było tak wielu, że sala była wypełniona po brzegi widzami.

14-12-2011 Kinga Weber nagrodzona w wojewódzkim konkursie!

Nasza uczennica - Kinga Weber zajęła III miejsce w Wojewódzkim Konkursie Plastycznym na Najlepszą Kartkę Bożonarodzeniową. Oficjalne ogłoszenie wyników odbyło się w czwartek 8 grudnia 2011 r. w Galerii Pod Glinianym Aniołem mieszczącej się w Miejskim Domu Kultury w Lublińcu. Zdjęcia udostępnił Mateusz Zawadka - redaktor serwisu www.lubliniec.info. Więcej zdjęć oraz pełne wyniki można przeczytać klikając tutaj.

12-12-2011 Nagroda w konkursie "Październik miesiącem oszczędzania"

Z przyjemnością informujemy, że blog naszej szkoły zwyciężył w ogólnopolskim konkursie „Październik miesiącem oszczędzania”! Nasza szkoła znalazła się wśród 10 najlepszych.

12-12-2011 Świąteczny Sezam

Dnia 9 grudnia 2011r. w Szkole Podstawowej w Kośmidrach odbył się już drugi „Świąteczny Sezam”. Ubiegłoroczne zainteresowanie imprezą sprawiło, że i w tym roku postanowiliśmy zaprosić wszystkich przyjaciół szkoły na przedświąteczny wieczór rozmaitości.

06-12-2011 Spotkanie z Mikołajem

6 grudnia odwiedził naszą szkołę niecodzienny gość. Dzieci z niecierpliwością czekały na wizytę świętego Mikołaja. Od rana trwały spekulacje, czy przybędzie saniami, czy może wybierze inny środek lokomocji. Dzieci przygotowywały się starannie na to spotkanie. Klasy I – III ćwiczyły mikołajkową piosenkę i wykonały piękne portrety św. Mikołaja.

Znaleziono: 760 pozycji

Wydarzenia w roku szkolnym

Losowa galeria: Wycieczka do kopalni i Muzeum Chleba

kopalnia-2014-024.jpg
Biuletyn Informacji Publicznej
sko herbPL
certyfikat pewniak
program grosik