AKTUALNOŚCI

27-08-2018 XVII Gminny Konkurs Profilaktyczny „Stop używkom!”

16 marca 2018r. reprezentacja uczniów klasy VI: Oliwia, Martyna, Natalia, Natalia, Weronika i Karol wzięli udział w XVII Gminnym Konkursie Profilaktycznym „Stop używkom!” w Pawonkowie. Myśl przewodnia tegorocznego konkursu to: „Wyrwij się z kontynentu ludzi samotnych, wyłącz komórkę, czatowanie w realu daje moc!”. Do tej myśli uczestnicy wykonali przepiękne plakaty. Drużynowo rozwiązywali również zadania specjalne. 

27-08-2018 Zielona Szkoła - Solina

W dniach 11-15 czerwca uczniowie klas czwartej, piątej i szóstej wzięli udział w zielonej szkole, która w tym roku odbywała się w Solinie, w sąsiedztwie monumentalnej zapory wodnej na Jeziorze Solińskim.  Gościliśmy w Ośrodku Wypoczynkowym Halicz, który zapewnił nam wspaniałe warunki oraz pyszne posiłki. W pierwszym dniu po długiej podróży rozkoszowaliśmy się cudownymi widokami rozciągającymi się z korony zapory. Kolejnego dnia wyruszyliśmy na zdobycie Tarnicy (1346 m n.p.m.) jednak kapryśna pogoda pokrzyżowała nasze plany i musieliśmy zawrócić ze szlaku zaraz po tym, jak naszym oczom ukazała się zapierająca dech  połonina.

27-08-2018 Zielona Szkoła - Kołobrzeg 2018

W dniach od 4 do 10 czerwca 2018r. uczniowie klasy III i II wraz z opiekunami przebywali na zielonej szkole w Kołobrzegu. Po długiej podróży pociągiem dotarliśmy na miejsce. Kołobrzeg powitał nas słoneczną pogodą. Od razu po kolacji poszliśmy przywitać się morzem i oglądać zachód słońca. Kolejny dzień nadmorskiej przygody to spacery, gry i zabawy na plaży. Zwiedziliśmy też Centrum Kołobrzegu. Byliśmy w Katedrze i przed Ratuszem. 

19-06-2018 Najaktywniej czytający Trzecioklasista

19 czerwca 2018 r. uczeń klasy III Szymon Majdzik otrzymał dyplom i  nagrodę książkową za zajęcie III miejsca w Powiatowym Konkursie „Najaktywniej czytający Trzecioklasista". Organizatorem konkursu jest Biblioteka Pedagogiczna RODN „WOM” w Częstochowie, Filia w Lublińcu. Cele konkursu to rozbudzanie zainteresowań czytelniczych oraz promocja księgozbiorów bibliotek szkolnych. Szymon przeczytał 101 książek. Gratulujemy mu bardzo dobrego wyniku! Więcej o konkursie na stronie  organizatora http://biblioteka.womczest.edu.pl/new/filie/lubliniec/

Strona 3 z 100 << poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 .. 100 następna >>
Znaleziono: 497 pozycji

Wydarzenia w roku szkolnym

Losowa galeria: Biwak na zakończenie szkoły podstawowej

2.jpg
sko herbPL
certyfikat pewniak