AKTUALNOŚCI

23-04-2023 Wieczór z poezją Wisławy Szymborskiej

W związku z 100. rocznicą urodzin Wisławy Szymborskiej uczniowie naszej szkoły zapoznali się z życiem i twórczością poetki, następnie realizowali różne zadania: tworzyli lepieje, plakaty, prezentacje i lapbooki. Uwieńczeniem tych działań był klimatyczny "Wieczór z poezją Wisławy Szymborskiej" zorganizowany 29 marca w ramach ogólnopolskiego projektu "Mistrzyni Szymborska". Uczniowie przygotowani przez panią Monikę Wysocką zaprezentowali wiersze noblistki, własną twórczość "lepiejową", szkolny dziennikarz przeprowadził wywiad z główną bohaterką, a nasz chórek zaśpiewał piosenkę "Nic dwa razy" w interpretacji Sanah.

23-04-2023 Szkolny dzień bez plecaka

W poniedziałek, 3 kwietnia Samorząd Uczniowski zorganizował Dzień Bez Plecaka. Zadaniem uczniów było spakowanie książek i zeszytów w coś innego niż zwykły plecak. Wszyscy wykazali się ogromną kreatywnością i poczuciem humoru.

23-04-2023 Polsko-armeński knkurs "Poznajmy się" - rozsrzygnięty

5 kwietnia w Urzędzie Gminy w Kochanowicach odbyło się uroczyste ogłoszenie wyników i wręczenie nagród za udział w polsko - armeńskim konkursie "Poznajmy się". W konkursie brali udział uczniowie szkół podstawowych z gminy Kochanowice i z gminy Pawonków. Niezależne jury wyróżniło 11 prac. Laureatami z naszej szkoły zostali:
Maja Mańka - VI miejsce
Amadeusz Matyssek - VIII miejsce.
Serdecznie gratulujemy!

20-04-2023 Spotkanie autorskie

20 kwietnia uczniowie klas I, II i III zostali zaproszeni przez Bibliotekę Publiczną w Kośmidrach na spotkanie autorskie z panią Marią Dziuk.

19-04-2023 Święto Chrztu Polski

Rocznicę Chrztu Polski uczciliśmy w naszej szkole uroczystą akademią. Chrzest Mieszka I to bardzo ważne wydarzenie w dziejach naszego kraju, od tego wydarzenia rozpoczęła się nasza historia.

Strona 3 z 155 << poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 .. 155 następna >>
Znaleziono: 771 pozycji

Wydarzenia w roku szkolnym

Losowa galeria: Klasa IV na biwaku

tn_img_2547.jpg
Biuletyn Informacji Publicznej
sko herbPL
certyfikat pewniak
program grosik