AKTUALNOŚCI

11-03-2023 Dzień otwarty w naszej szkole

Podczas dnia otwartego w naszej szkole gościliśmy predszkolaków wraz z rodzicami oraz przyjaciół naszej szkoły. Było mnóstwo atrakcji: zajęcia  programowania, warsztaty kulinarne, gry i zabawy ruchowe, eksperymenty chemiczne, zajęcia z tablcą interaktywną i wasztaty plastyczne.

06-03-2023 „Ptaki chętnie wybierające budki lęgowe w Polsce”

6 marca 2023 roku odbyło się w naszej szkole podsumowanie szkolnego konkurs pt. „Ptaki chętnie wybierające budki lęgowe w Polsce”. Organizatorem konkursu było SK LOP „Kajtek” oraz Urząd Gminy w Pawonkowie. 

Zadaniem uczestników konkursu było poznanie ptaków żyjących w najbliższej okolicy, szczególnie tych, które chętnie korzystają z budek lęgowych wieszanych przez człowieka. Wdrażanie uczniów  do samodzielnego zdobywania wiedzy dotyczącej wybranych gatunków ptaków. Uczniowie tworzyli prace plastyczne, na których umieszczali wizerunek wybranego ptaka, najważniejsze informacje oraz ciekawostki. 

23-02-2023 Zakupy podczas zajęć języka angielskiego

Uczniowie klasy piatej przygotowali mini sklepiki do odgrywania scenek zakupów podczas zajęć języka angielskiego. W inscenizowanych sytuacjach ćwiczyli podstawowe zwroty związane z zakupami. Przerwa lekcyjna stała sie okazją do zakupów i ćwiczenia dialogów po angielsku, również dla kolegów ze starszych klas.

17-02-2023 Zapraszamy na dzień otwarty

Zbliża się czas podjęcia decyzji, dotyczącej rozpoczęcia edukacji Państwa dziecka w nowym roku szkolnym 2023/2024. Z pewnością wybór ten nie jest łatwy. Dlatego zapraszamy wszystkich zainteresowanych do poznania naszej oferty edukacyjnej oraz bazy dydaktycznej i lokalowej.

Zapraszamy przyszłych pierwszoklasistów wraz z rodzicami, przyjaciół i sympatyków na wyjątkowe popołudnie w szkole.

Czekamy na gości 
1 marca 2023 w godz. od 17.00 do 19.00

W tym dniu będzie można poznać nauczycieli, spotkać się z dziećmi, zwiedzić szkołę. Zależy nam na tym, aby pokazać Państwu, że jesteśmy szkołą pielęgnującą tradycje, ale także szkołą nowoczesną, do którejwarto zapisać dziecko, bo z pewnością będzie u nas bezpieczne i szczęśliwe.
Poznajmy się bliżej. Pokażemy, jak pracujemy i w jakim kierunku podążamy.

17-02-2023 Rekrutacja na rok szkolny 2023/2024

Zespół Szkolno-Pzredszkolny w Kośmidrach ogłasza nabór kandydatów do:

- Szkoły Podstawowej w Kośmidrach
- Przedszkola w Kośmidrach
- Przedszkola w Łagiewnikach Wielkiech

Wszystkie informacje zostały zamieszczone na padlecie . Dodatkowo potrzebne druki w wersji papierowej dostęne są również we wszystkich placówkach Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Kośmidrach. 

Strona 4 z 152 << poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 .. 152 następna >>
Znaleziono: 760 pozycji

Wydarzenia w roku szkolnym

Losowa galeria: Bal karnawałowy

tn_img_0077.jpg
Biuletyn Informacji Publicznej
sko herbPL
certyfikat pewniak
program grosik