AKTUALNOŚCI

17-02-2023 Tłusty czwartek

Świętowaliśmy Tłusty czwartek w najlepszy możliwy sposób. Uczniowie klas 4-8 na lekcjach zajęć praktycznych przygotowali ciasto, wykrawali oraz piekli faworki. Degustowali wszyscy uczniowie:) Dzięki takim zajęciom, dzieci nie tylko mają wiele frajdy ale również uczą się przygotowywać samodzielnie domowe wypieki i rozwijają zdrowe nawyki żywieniowe. Dziękujemy Pani Iwonie Swobodzie za pomoc podczas warsztatów.

15-02-2023 Bal karnawałowy

8 lutego dzieci we wspaniałych, pomysłowych przebraniach bawiły sie na balu karnawałowym. Muzykę zapewnili byli już uczniowie naszej szkoły Jacek i Kamil- dziękujemy za świetna zabawę! W przerwie między tańcami dzieci mogły skorzystać ze słodkiego poczęstunku, który został sfinansowany ze środków Rady Rodziców.

15-02-2023 Dzień pizzy

9 lutego obchodziliśmy  Międzynarodowy Dzień Pizzy!Z tej okazji nasza pracownia kulinarna "Kuchcikowo" zamieniła się w prawdziwą pizzerię. Uczniowie klas I - lll poznali historię pizzy, dowiedzieli się z jakiego kraju pochodzi i które składniki są niezbędne do jej przygotowania. Następnie z pełnym zaangażowaniem zabrali się za wykonanie własnych placków używając ulubionych składników. To był niezwykle smakowity dzień. 

07-01-2023 Jasełka szkolne

W czwartek 5 stycznia uczniowie naszej szkoły zaprezentowali dla swoich kolegów, koleżanek i nauczycieli występ bożonarodzeniowy. Uczniowie klas I - III wystawili tradycyjne Jasełka a klasy starsze montaż muzyczno - słowny opowiadający historię Bożego Narodzenia. Występ dostarczył wiele pozytywnych emocji oraz był pokazem niezwykłych umiejętności aktorskich i wokalnych naszych uczniów.

08-12-2022 Odwiediził nas Niezwykły Gość.

6 grudnia - dzień , na który czekają wszystkie dzieci. Jak co roku, naszą szkołę odwiedził Mikołaj, który obdarował wszystkie dzieci podarunkami.

Strona 5 z 152 << poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 .. 152 następna >>
Znaleziono: 760 pozycji

Wydarzenia w roku szkolnym

Losowa galeria: Wycieczka do Warszawy

tn_20200206_105436.jpg
Biuletyn Informacji Publicznej
sko herbPL
certyfikat pewniak
program grosik