Aktualności

22-05-2023 „Ogród zmysłów, zabaw i pomysłów”

18 maja 2023 uczniowie klas IV-VII sadzili rośliny zielne, krzewy i jedno drzewo. Wszystkie sadzonki zostały wcześniej zakupione z funduszy programu „Tu Mieszkam, Tu Zmieniam”. Program realizowany jest pod patronatem  Fundacji Santander. Najdroższą sadzonką był – wiąz Camperdownii szczepiony na wysokości  220 cm.

Wszystkie wcześniejsze działania oraz dzisiejsza akcja sadzenia jest częścią realizacji naszego projektu o nazwie „Ogród zmysłów, zabaw i pomysłów” realizowanego w ramach programu „Tu Mieszkam, Tu Zmieniam”. To wyjątkowe drzewa zasadzili najstarsi uczniowie naszej szkoły. Również oni podjęli się trudnego zadania: rozmieszczenie wszystkich pieńków dębowych łącznie z tym największym. Chłopcy z klasy VI i VII wykazali się sprytem, pomysłem jak i ogromną siłą. Wszystko trafiło na swoje miejsce. Jesteśmy z nich ogromnie dumni.

Oprócz sadzenia, uczniowie dzisiaj również wygrabili trociny, rozplantowali ziemię, powyrywali trawy, posprzątali gałęzie. Wykonali wiele zabiegów pielęgnacyjnych. Każdy pomagał jak potrafił. Stąd nasz ogród staje się coraz piękniejszy. Wszystkim należy się ogromna pochwała.

Galeria: „Ogród zmysłów, zabaw i pomysłów”

12.jpg
13.jpg
16.jpg
10.jpg

Wydarzenia w roku szkolnym

Losowa galeria: Wycinanki

w5.jpg
Biuletyn Informacji Publicznej
sko herbPL
certyfikat pewniak
program grosik