AKTUALNOŚCI

16-03-2023 Dzień Nauki Polskiej

Na zajęciach bibliotecznych i świetlicowych uczciliśmy Dzień Nauki Polskiej w związku z rocznicą urodzin wybitnego Polaka Mikołaja Kopernika. Rok 2023 jest poświęcony temu wybitnemu naukowcowi, który był m. in.: astronomem, ekonomistą, lekarzem, matematykiem, prawnikiem, kanonikiem, dyplomatą. Uczniowie wyszukiwali informacji w różnych źródłach. Rysowali też różne wynalazki.

 

15-03-2023 Sukcesy w Powiatowych Konkursach Bibliotecznych

Czytelnicy naszej biblioteki szkolnej odnieśli sukcesy w Powiatowych Konkursach Bibliotecznych organizowanych przez Szkołę Podstawową nr 3 w Lublińcu. Konkursy miały na celu popularyzację czytelnictwa.

11-03-2023 Kosmiczna przygoda z Planetarium Orbitek

Gościliśmy Mobilne Planetarium ORBITEK. Uczniowie naszej szkoły wyruszyli w kosmiczną podróż rakietą po układzie słonecznym. Poznali księżyc i planety, obejrzeli z bliska kolorowe gwiazdozbiory. Ta niezwykła podróż wzbudziła mnóstwo emocji i ogromną ciekawość u naszych dzieci

11-03-2023 Ćwiczenie zadawania pytań podczas kulinarnych zajęć w języku angielskim

Uczniowi klasy 6 ćwiczyli zadawanie pytań w dialogach związanych z przygotowaniem potraw podczas zajęć kulinarnych w języku angielskim. Ćwiczone struktury zawierały m.in. wyrażenia: Do we need any...?, Do we have any...?

11-03-2023 Dzień otwarty w naszej szkole

Podczas dnia otwartego w naszej szkole gościliśmy predszkolaków wraz z rodzicami oraz przyjaciół naszej szkoły. Było mnóstwo atrakcji: zajęcia  programowania, warsztaty kulinarne, gry i zabawy ruchowe, eksperymenty chemiczne, zajęcia z tablcą interaktywną i wasztaty plastyczne.

Strona 1 z 150   1 2 3 4 5 6 7 8 9 .. 150 następna >>
Znaleziono: 749 pozycji

Wydarzenia w roku szkolnym

Losowa galeria: Witamy nowy rok szkolny 2018/2019

2.jpg
Biuletyn Informacji Publicznej
sko herbPL
certyfikat pewniak
program grosik