Wydarzenia

2020-12-15 Ankieta dotycząca zdalnego nauczania

Kuratorium Oświaty prosi o wypełnienie anonimowej ankiety dla rodziców dotyczącej zdalnego nauczania w szkołach w sytuacji czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19.

• Link do ankiety: https://si.kuratorium.katowice.pl/ankiety/weiufh72

Ankieta dla rodziców będzie dostępna do 15 grudnia 2020 roku.

 

2020-08-27 Spotkanie informacyjne z rodzicami

2020-03-25 Nauczanie na odległość

Drodzy Rodzice.

Wasze dzieci i my wszyscy znaleźliśmy się w niecodziennej sytuacji. Dzieci muszą przywyczaić się do samodzielnej pracy, kierowanej przez nauczycieli na odległość. Zwłaszcza w pierwszych dniach trzeba pomóc dzieciom i dopilnować, aby systematycznie wyknywały zadania przesłane przez nauczycieli. Należy systematycznie (conajmniej raz dziennie) odbierać pocztę i sprawdzać wiadomości od nauczycieli. Warto zadbać o stały kontakt z wychowawcą i na bieżąco śledzić komunikty na stronie szkoły oraz na Facebooku.

Warto, aby dzieci wykorzystały ten czas na rozijanie swoich zainteresowań, hobby, czytały ksiażki, ogądały wartościowe programy w TV, a także korzystały z bogactwa Intermetu i propozycji ćwiczeń interaktywnych.

Jednocześnie przypominamy, o konieczności przebywania w domu i niespotykania się ze znajomymi.

 

2020-01-29 Spotkanie z rodzicami - wywiadówka

Podczas spotkań z wychowawcami podsumujemy osiągnięcia uczniów w I semestrze roku szkolnego 2019/2020, omówimy ważne wydarzenia z życia klasy i szkoły oraz plany na II półrocze.  Serdecznie zapraszamy.

Strona 3 z 15 << poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 .. 15 następna >>
Znaleziono: 58 pozycji

Wydarzenia w roku szkolnym

Losowa galeria: Dzień Bociana 2017

1.jpg
Biuletyn Informacji Publicznej
sko herbPL
certyfikat pewniak
program grosik