AKTUALNOŚCI

04-07-2024 Zapraszamy do wypełnienia ankiety

W ramach projektu "Edukacja - wspólna sprawa" zapraszamy do wypełnienia ankiety badającej opinie i potrzeby edukacyjne mieszkańców Gminy Pawonków.
https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSf7UPVivjpH4d85o2-6sL9UuPQy9aDtRAsgOKrpx8-Y0Sstgw/viewform

Ankieta będzie dostępna do 18 sierpnia br.


Następnie jej wyniki zostaną upublicznione oraz uwzględnione w planowaniu dalszych działań w projekcie.
Dziękujemy za poświęcony czas i podzielenie się swoją opinią.
W związku z tym, że ankieta jest adresowana do wszystkich mieszkańców, będziemy wdzięczni za udostępnianie na grupach sołeckich, jak również innych organizacji działających w Gminie Pawonków.

Zdalne spotkanie inaugurujące gminny projekt "Edukacja - wspólna sprawa", odbyło się 12 czerwca br.

W trakcie spotkania Pan Sebastian Ciszewski przedstawił się Państwu jako koordynator projektu. Przedstawił również cele projektu i zaprosił do współpracy.

Dla tych z Państwa, którzy nie mogli być obecni na spotkaniu  załączamy link do nagrania  https://www.youtube.com/watch?v=KXJP3WroMkQ i zachęcamy do odsłuchania.

21-06-2024 Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2023/2024

To był wyjątkowy dzień, święto wszystkich uczniów naszej szkoły. Każde dziecko otrzymało świadectwo ze słodkimi  życzeniami bajecznych wakacji po całym roku wytężonej pracy. To również dzień, w którym pożegnaliśmy naszych absolwentów: Maję, Lenę, Zuzię, Emilkę i Martynę oraz Tomka, Wojtka i trzech DawidówSmile Przed nimi nowe horyzonty i nowe wyzwania. Mocno wierzymy, że  w naszej szkole zdobyli wszystkie niezbędne umiejętności potrzebne w nowym środowisku. Na skrzydłach motyli wyruszajcie w świat SmilePowodzenia!

21-06-2024 Bezpieczne wakacje- wizyta policjantów w naszej szkole

W ubiegłym tygodniu naszą szkołę odwiedzili policjanci z lublinieckiej komendy. Przypomnieli zasady ruchy drogowego, które każde dziecko powinno znać a w związku ze zbliżającymi się wakacjami dali nam kilka cennych rad odnośnie naszego bezpieczeństwa. Serdecznie dziękujemy za cenną lekcję.

20-06-2024 Zabawa w pianie dzięki strażakom z OSP w Kośmidrach

20-06-2024 Wyjazd klasy I i II do Lubiteki w Lublińcu

Uczniowie klasy pierwszej i drugiej wybrali się na wycieczkę do Lublińca. Zwiedzili Lubitekę - Miejsko Powiatową Bibliotekę Publiczną, w której wzięli udział w międzynarodowej akcji " Czytanie na polanie". 

Strona 1 z 167   1 2 3 4 5 6 7 8 9 .. 167 następna >>
Znaleziono: 834 pozycji

Wydarzenia w roku szkolnym

Losowa galeria: Ślubowanie

tn_p1000703.jpg
Biuletyn Informacji Publicznej
sko herbPL
certyfikat pewniak
program grosik