AKTUALNOŚCI

20-02-2014 "Zwierzę to nie zabawka" - kampania na temat humanitarnego traktowania zwierząt

Dnia 20 lutego 2014r. w ramach kampanii na temat humanitarnego traktowania zwierząt w Szkole Podstawowej im. Wandy Kawy i Bronisławy Kawy w Kośmidrach odbyło się spotkanie zorganizowane przez Szkolne Koło LOP. Uczniowie uczestniczyli w bardzo ciekawej lekcji dobrego traktowania zwierząt.

15-02-2014 ZBIÓRKA MAKULATURY

Szkolne Koło LOP i SKO organizują w dniach 27 - 28 lutego br. szkolną zbiórkę makulatury. Makulaturę należy dostarczyć do szkoły. Zachęcamy wszystkich mieszkańców do wzięcia udziału w akcji. Dochód ze sprzedaży makulatury zostanie przeznaczony na dofinansowanie wycieczek.

UWAGA! Makulatura (gazety, książki, kartony) musi być powiązana w paczki.

15-02-2014 Karnawałowo-walentykowy bal przebierańców

O tegorocznym balu można by pisać wiele. My jednak chcemy zaprosić do obejrzenia zdjęć, które mówią wszystko. Było super :)

Dziękujemy Radzie Rodziców za didżeja i poczęstunek.

08-01-2014 Dominika Psyk laureatką ogólnopolskiej olimpiady przedmiotowej z języka niemieckiego

6 listopada 2013 r. w naszej szkole odbyła się ogólnopolska olimpiada przedmiotowa z języka niemieckiego Olimpus przeznaczona dla uczniów klas IV- VI szkół podstawowych oraz gimnazjalnych.

W olimpijskich zmaganiach brało udział ponad 1100 uczniów szkół podstawowych z całej Polski. Naszą szkołę zaprezentowało 6 piątoklasistów oraz 4 szóstoklasistów.

Uczennica - Dominika Psyk zdobyła 8 miejscez 459 możliwych i otrzymała dyplom laureata. Dominika wykazała się bardzo dobrą znajomością struktur leksykalno-gramatycznych oraz wiedzą w zakresie czytania ze zrozumieniem.

21-12-2013 Wigilii czas ...

Ostatni dzień zajęć przed świętami to czas składania życzeń i klasowych spotkań przy wigilijnym stole. Dzień rozpoczął się od wizyty przedszkolaków, dla których powtórzyliśmy świąteczne inscenizacje. Po występach został rozstrzygnięy konkurs plastyczny na świateczną wersję logo SKO. Laureaci otrzymali dyplomy i nagrody. Pani dyrektor Teresa Kopyto złożyła wszystkim życzenia. Po części artystycznej wszystkie klasy ze swoimi wychowawcami zasiadły do klasowych wigilii.

Znaleziono: 834 pozycji

Wydarzenia w roku szkolnym

Losowa galeria: Wycieczka edukacyjna do Jaworzna i Chorzowa

11.jpg
Biuletyn Informacji Publicznej
sko herbPL
certyfikat pewniak
program grosik