AKTUALNOŚCI

14-12-2011 Kinga Weber nagrodzona w wojewódzkim konkursie!

Nasza uczennica - Kinga Weber zajęła III miejsce w Wojewódzkim Konkursie Plastycznym na Najlepszą Kartkę Bożonarodzeniową. Oficjalne ogłoszenie wyników odbyło się w czwartek 8 grudnia 2011 r. w Galerii Pod Glinianym Aniołem mieszczącej się w Miejskim Domu Kultury w Lublińcu. Zdjęcia udostępnił Mateusz Zawadka - redaktor serwisu www.lubliniec.info. Więcej zdjęć oraz pełne wyniki można przeczytać klikając tutaj.

12-12-2011 Nagroda w konkursie "Październik miesiącem oszczędzania"

Z przyjemnością informujemy, że blog naszej szkoły zwyciężył w ogólnopolskim konkursie „Październik miesiącem oszczędzania”! Nasza szkoła znalazła się wśród 10 najlepszych.

12-12-2011 Świąteczny Sezam

Dnia 9 grudnia 2011r. w Szkole Podstawowej w Kośmidrach odbył się już drugi „Świąteczny Sezam”. Ubiegłoroczne zainteresowanie imprezą sprawiło, że i w tym roku postanowiliśmy zaprosić wszystkich przyjaciół szkoły na przedświąteczny wieczór rozmaitości.

06-12-2011 Spotkanie z Mikołajem

6 grudnia odwiedził naszą szkołę niecodzienny gość. Dzieci z niecierpliwością czekały na wizytę świętego Mikołaja. Od rana trwały spekulacje, czy przybędzie saniami, czy może wybierze inny środek lokomocji. Dzieci przygotowywały się starannie na to spotkanie. Klasy I – III ćwiczyły mikołajkową piosenkę i wykonały piękne portrety św. Mikołaja.

28-11-2011 Światowy Dzień Pluszowego Misia

25 listopada to Światowy Dzień Pluszowego Misia. W bibliotece szkolnej odbyła się impreza czytelnicza dla klas I – III pod hasłem  „Spotkanie z misiami” przygotowana przez panią Annę Kopyto.

Znaleziono: 834 pozycji

Wydarzenia w roku szkolnym

Losowa galeria: Dzień Edukacji Narodowej

tn_dsc_8921.jpg
Biuletyn Informacji Publicznej
sko herbPL
certyfikat pewniak
program grosik