AKTUALNOŚCI

31-05-2012 Tak obchodziliśmy Dzień Bociana (31 maja) i Dzień Dziecka (1 czerwca)

Ostatniego dnia maja w naszej szkole mieliśmy wielkie święto. Uczciliśmy wspaniałymi występami i zabawą Dzień Bociana i Dzień Dziecka. Uczniowie zaprezentowali swe talenty w szkolnym przeglądzie artystycznym. Było wszystkiego po trochu – nauki, kultury i sportu. A najwięcej śmiechu i dobrej zabawy.

15-05-2012 Pasowanie na czytelnika

10 maja 2012  roku odbyła się uroczystość pasowania uczniów kasy I na czytelnika biblioteki szkolnej. Tegoroczna impreza czytelnicza przebiegała pod hasłem „Czytaj z Franklinem”. Aby zachęcić młodszych kolegów do czytania członkowie Koła Przyjaciół Książki pod kierunkiem p. Anny Kopyto przygotowali okolicznościową wystawkę w bibliotece oraz krótki program artystyczny. Następnie pierwszoklasiści złożyli uroczyste przyrzeczenie, że będą kochać i szanować książki. Najważniejszym punktem programu było pasowanie na czytelnika biblioteki szkolnej.

29-04-2012 Konkurs plastyczny "Pomniki przyrody w Polsce"

W marcu 2012 roku uczniowie klas I- III wzięli udział w konkursie plastycznym na projekt znczka pocztowego "Pomniki przyrody w Polsce", którego  organizatorem był Zarząd Okręgu LOP w Częstochowie oraz  Szkoła Podstawowa w Brzyszowie. W kwietniu 2012 roku otrzymaliśmy wspaniałą informację- 6 prac naszych uczniów zostało nagrodzonych. Uroczyste wręczenie nagród odbyło się 25.04.2012 w Szkole Podstawowej w Brzyszowie.

29-04-2012 Powiatowy Turniej Szkolnych Klubów Europejskich

24.04.2012 r. w Lublińcu odbył się VII Powiatowy Integracyjny Turniej Szkolnych Klubów Europejskich pt. „Piłkarska Podróż Sławka i Slavko”. Nasza szkołę reprezentowali uczniowie Karol Kopyto i Szymon Koza wraz z opiekunem Anną Kopyto.

28-04-2012 VIII Gminny Konkurs Ortograficzny

26 kwietnia br. w Szkole Podstawowej w Kośmidrach odbył się VIII Gminny Konkurs Ortograficzny dla uczniów klas IIII Szkół Podstawowych. W konkursie wzięło udział 15  zawodników – po trzech reprezentantów z SP Gwoździany, SP Kośmidry, SP Lisowice, Łagiewniki Małe, SP Pawonków. Zawodnicy pisali tradycyjne dyktando.

Znaleziono: 683 pozycji

Wydarzenia w roku szkolnym

Losowa galeria: Bank, matematyka i Ty - edycja 2015

tn_dsc_8529.jpg
Biuletyn Informacji Publicznej
sko herbPL
certyfikat pewniak
program grosik