AKTUALNOŚCI

30-03-2012 Szkolne eliminacje IV Powiatowego Konkursu Recytatorskiego Poezji Księdza Jana Twardowskiego

Dziś w naszej szkole odbyły się eliminacje do IV Powiatowego Konkursu Recytatorskiego Poezji Księdza Jana Twardowskiego. Udział wzięły uczennice z klas IV-VI.

28-03-2012 Zawody rejonowe w mini piłkę ręczną szkół podstawowych

W dniu 26 marca w Hali przy Gimnazjum nr 1 w Lublińcu odbyły się rejonowe zawody mini piłki ręcznej chłopców i dziewcząt szkół podstawowych organizowane przez Szkołę Podstawową nr 3 w Lublińcu. W zawodach wzięły udział trzy drużyny dziewcząt oraz cztery drużyny chłopców z rejonu tarnogórskiego i lublinieckiego. Nie zabrakło również naszych uczniów, których trenuje pan Adrian Sternik.

22-03-2012 Witamy wiosnę

Pierwszego dnia wiosny odbył się w naszej szkole wiosenny turniej klas pod hasłem „Żegnamy zimę, witamy wiosnę!” przygotowany przez członków Szkolnego Koła Ligi Ochrony Przyrody pod kierunkiem pani Brygidy Cziudai oraz kółko teatralne prowadzone przez p. Małgorzatę Frankowską.

13-03-2012 6 LATEK W SZKOLE

Przekazujemy informację w sprawie dzieci 6 letnich w szkole. Pismo można przeczytać tutaj.

Dyrektor Szkoły Podstawowej w Kośmidrach

03-03-2012 Powiatowy Turniej Piłki Ręcznej

Szkoła Podstawowa w Kośmidrach była organizatorem Powiatowego Turnieju Piłki Ręcznej dla uczniów szkół podstawowych, który odbył się  2 marca w hali sportowej przy Gimnazjum w Pawonkowie.

Znaleziono: 683 pozycji

Wydarzenia w roku szkolnym

Losowa galeria: XI Gminny Konkurs Ortograficzny

tn_dsc_8801.jpg
Biuletyn Informacji Publicznej
sko herbPL
certyfikat pewniak
program grosik