AKTUALNOŚCI

31-12-2023 Zimowy tydzień w naszej szkole

Z inicjatywy Samorządu Uczniowskiego ostatnie dni  przed Świętami Bożego Narodzenia w naszej szkole były mocno związane z zimą i świętami.
W poniedziałek "zimowego tygodnia" uczniowie przynieśli poduszki, we wtorek przyszli w ciepłych piżamkach, w środę otulali się kocykami.
W kolejnych dniach dominowały galowe i eleganckie stroje ze względu na szkolne jasełka oraz klasowe wigilie.

31-12-2023 Jasełka szkolne

Z radością dzielmy się wrażeniami po
niezwykłym wieczorze świątecznym, który odbył się  w naszej szkole. Nasi utalentowani uczniowie wykazali się umiejętnościami aktorskimi i wokalnymi przekazując nam radość i wzruszenie. Po części artystycznej wszyscy goście mogli skorzystać z kawiarenki, w której można było napić się kawy oraz zakupić pyszne ciasta przygotowane przez Rodziców.
Serdecznie dziękujemy wszystkim zaangażowanym w organizację uroczystości oraz gościom za tak liczne przybycie! ♥️ Dochód z kawiarenki i kiermaszu zostanie przekazany na cel charytatywny a częściowo na potrzeby uczniów naszej szkoły ♥️

14-12-2023 Zapraszamy na szkolne jasełka

07-12-2023 Przygotowujemy pierniki na Świąteczny Kiermasz

Uczniowie klasy 7 przygotowywali dzisiaj pierniki na Świąteczny Kiermasz. Mamy mnóstwo przepysznych paczuszek przygotowanych a ten magiczny wieczór. 

04-12-2023 Światowy Dzień Pluszowego Misia

24 listopada uczciliśmy Światowy Dzień Pluszowego Misia na zajęciach bibliotecznych i świetlicowych. Uczniowie klas I, II i III przynieśli swoje ulubione maskotki. Największego misia przywiozła pani Asia. Dzieci zapoznały się z różnymi bohaterami – misiami z książek i bajek. Paweł z klasy III przeczytał na głos fragment ‘’Kubusia Puchatka”. Potem były opowieści dzieci o tym, że miś to najlepszy przyjaciel. Następnie obejrzeliśmy przygody misia Paddingtona. W dalszej części uczniowie rozwiązywali zadania sprawdzające wiedzę o misiach. Na pamiątkę zrobiliśmy wspólne zdjęcie z misiami.

Strona 5 z 165 << poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 .. 165 następna >>
Znaleziono: 821 pozycji

Wydarzenia w roku szkolnym

Losowa galeria: Dzień Dziecka ze strażakami

tn_10a.jpg
Biuletyn Informacji Publicznej
sko herbPL
certyfikat pewniak
program grosik