AKTUALNOŚCI

29-08-2022 Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2021/2022

W piątek 24 czerwca 2022 r. przyszedł czas na podsumowanie mijającego właśnie roku szkolnego i pożegnanie uczniów klasy VIII.
Pani Dyrektor wręczyła dyplomy i świadectwa absolwentom naszej szkoły oraz nagrody wyróżniającym się w nauce uczniom. Nagrodzono również uczniów ze 100 % frekwencją ( Marta Kupka i Martyna Dzięcioł). 
Był to również czas wzruszających pożegnań.Pracę w naszej szkole zakończyły pani Elżbieta Swoboda i pani Bożena Sternik. Za wieloletnią pracę i zaangażowanie serdecznie dziękujemy i życzymy sukcesów na dalszej drodze zawodowej i osobistej! 

29-08-2022 Najaktywniej czytający trzecioklasista

Sukces czytelniczy Hanny Kowalskiej – uczennicy klasy III.
Hania - czytelniczka naszej biblioteki zdobyła II miejsce w Powiatowym Konkursie Bibliotecznym "Najaktywniej Czytający Trzecioklasista". Organizatorem wydarzenia jest Biblioteka Pedagogiczna WOM w Częstochowie, Filia w Lublińcu. Konkurs ma na celu popularyzację czytelnictwa oraz promocję księgozbiorów bibliotek szkolnych. Hani gratulujemy sukcesu i życzymy niesłabnącego zapału do czytania książek.

29-08-2022 Wycieczka klasy II do Lublińca

Dzisiejszy dzień klasa II razem z wychowawczynią spędziła w Lublińcu. Zwiedzanie miasta rozpoczęliśmy od wizyty w LUBITECE, gdzie czekała na nas Pani Asia. Pokazała nam bibliotekę, opowiedziała o różnych jej działach, a na zakończenie przeczytała bajkę w teatrzyku kamishibai. Pani Asi dziękujemy za miłe przyjęcie.
Następnie uczniowie udali się na spacer po Lublińcu, gdzie poznawali historię miasta, jego osobliwości. Był też czas na rekreację na świeżym powietrzu oraz wspólnyposiłek.
Serdecznie dziękujemy rodzicom za umożliwienie wyjazdu.

29-08-2022 Poznajemy zawód strażaka w OSP Kośmidry

W środę 15.06 uczniowie naszej szkoły wzięli udział w bardzo ciekawych zajęciach organizowanych przez OSP Kośmidry. Strażacy zaprezentowali dzieciom ubiór, wyposażenie samochodu i sprzęt używany podczas akcji gaśniczej. Dzieci zwiedziły remizę, ćwiczyły rozwijanie węża pożarniczego i podpinanie go do hydrantu. Dużą niespodzianką okazał się dmuchaniec, który zapewnił dzieciom ogromną dawkę ruchu i uśmiechu. Na koniec czekał na nas słodki poczęstunek w postaci lodów inapojów ufundowany przez OSP i Sołectwo Kośmidry.
Serdecznie dziękujemy! 

29-08-2022 Dzień Dziecka

Znaleziono: 771 pozycji

Wydarzenia w roku szkolnym

Losowa galeria: Jesienna zbiórka makulatury

tn_20170913_102300.jpg
Biuletyn Informacji Publicznej
sko herbPL
certyfikat pewniak
program grosik