AKTUALNOŚCI

12-10-2022 Święto Drzewa 2022

12 października 2022 w naszej szkole tradycyjnie odbyło się Święto Drzewa. W tym roku było wyjątkowe, ponieważ tym wydarzeniem rozpoczęliśmy realizację programu „Tu Mieszkam, Tu Zmieniam”. Program realizowany jest pod patronatem Fundacji Santander. To właśnie z Fundacji Santander otrzymaliśmy pieniądze na zakup trzech oryginalnych sadzonek drzew – wiąz Camperdownii szczepiony na wysokości  220 cm.

09-10-2022 Jesienne ognisko klas 4-8

6 października w ramach Akcji profilaktycznej – „Odłóż smartfon, ciesz się życiem” uczniowie klas 4-8 uczestniczyli w ognisku szkolnym. Udali się do wiaty myśliwskiej przy Leśnictwie Łagiewniki, piekli kiełbaski, uczestniczyli w grach sportowych,  poznawali leśną florę i faunę oraz  samodzielnie organizowali czas w ramach grup rówieśniczych. Celem spotkania była integracja grupy rówieśniczej, rozwijanie umiejętności współpracy oraz samodzielności w zakresie przygotowania posiłku, aktywne spędzanie czasu na świeżym powietrzu i  poznawanie najbliższego otoczenia.

Dziękujemy Panu leśniczemu Jackowi Mirkowi za udostępnienie miejsca pikniku.

04-10-2022 Noc Bibliotek

W nawiązaniu do ogólnopolskiej akcji bibliotecznej Noc Bibliotek, która w tym roku odbyła się pod hasłem: ”To się musi powieść” w naszej bibliotece szkolnej 3 października  zostało zorganizowane spotkanie czytelników w aranżacji biblioteki nocą. Akcja promowała serię książek  dla dzieci: „Biuro detektywistyczne Lasego i Mai”. Dzieci czytały fragmenty książek, malowały ilustracje i odgrywały scenki z rekwizytami, świetnie się przy tym bawiąc.

30-09-2022 Ogólnopolski Dzień Głośnego Czytania

28 września 2022 r. w bibliotece szkolnej odbyła się sesja czytelnicza pt. "Czytamy z Martynką" z okazji Ogólnopolskiego Dnia Głośnego Czytania. Celem święta jest promowanie czytelnictwa wśród najmłodszych. Na spotkaniu zostały przedstawione zalety głośnego czytania oraz wystawka książek o przygodach Martynki. Starsze koleżanki i koledzy czytali na głos  fragmenty książki o Martynce  i jej  piesku młodszym dzieciom. Następnie odbyły się rozmowy na temat przeczytanej książki. Wydarzenie przygotowały: pani Monika Wysocka i pani Anna Kopyto. Czytelnikom dziękujemy za aktywny udział na spotkaniu w bibliotece.

28-09-2022 Narodowe Czytanie 2022

5 września w naszej szkole włączyliśmy się w jedenastą edycję ogólnopolskiej akcji Narodowe Czytanie pod patronatem Prezydenta RP pana Andrzeja Dudy, który w specjalnym liście zaprosił do wspólnego czytania.

Znaleziono: 771 pozycji

Wydarzenia w roku szkolnym

Losowa galeria: Wyniki konkursu "Mój Las"

tn_imgp1227.jpg
Biuletyn Informacji Publicznej
sko herbPL
certyfikat pewniak
program grosik