AKTUALNOŚCI

11-11-2022 Święto Niepodległości

Uczniowie naszej szkoły wraz kadrą uczcili Dzień Niepodległści  uroczystym odśpiewaniem Mazurka Dąbrowskiego oraz udzałem w apelu upamiętniającym ten ważny dla nas dzień. W tym roku apel z tej okazji przygotowała klasa V pod opieką Pani Moniki Wysockiej. Uczennice klasy IV zaprezentowały tradycyjne pieśni patriotyczne. Uroczystość ta była wspaniałą lekcją historii. Przypomniała trudne lata walki o niepodległość i radość z odzyskania wolności.Na relację z uroczystości zapraszamy na nasz szkolny profil na Facebooku.

04-11-2022 Ślubowanie klasy 1

W czwartek 27 października odbyła się w naszej szkole uroczystość ślubowania uczniów klasy pierwszej. W podniosłej a zarazem radosnej atmosferze pierwszoklasiści ślubowali być dobrymi uczniami, a swym zachowaniem i nauką sprawiać radość rodzicom i nauczycielom.
Życzymy im aby każdy dzień w naszej szkole dostarczał wspaniałych przygód z nauką oraz radosnych chwil w towarzystwie kolegów i koleżanek!

04-11-2022 Pierwsze spotkanie z Żyrafą Lokatką

Spotkanie zapoznawcze z Żyrafą Lokatką w klasie 1. Uczniowie nie tylko poznali przewodniczkę poświecie finansów w ramach programu SKO, ale również uczyli się rozpoznawać i nazywać polskie monety i banknoty obiegowe. Dokonywali prostych obliczeń pieniężnych. Na zakończenie każdy uczeń, w towarzystwie wybranej przez siebie maskotki, pokolorował portret Lokatki. Za piękne rysunki opiekun SKO nagrodziła uczniów książeczkami o przygodach Kuby Pieniążka. Pierwszoklasiści już wkrótce dołączą do programu SKO.

04-11-2022 Pani Teresa Kopyto wśród zasłużonych dla oświaty

Uroczystości wojewódzkie z okazji Dnia Edukacji Narodowej odbyły się 19 października 2022 r. w Sali Marmurowej Śląskiego Urzędu Wojewódzkiego w Katowicach.
W tym roku wśród nauczycieli zasłużonych dla oświaty odznaczonych przez Ministra Edukacji i Nauki Medalami Komisji Edukacji Narodowej znalazła się nasza wieloletnia Pani Dyrektor i nauczyciel matematyki - Pani Teresa Kopyto. Odznaczenia wręczyła Śląski Kurator Oświaty pani Urszula Bauer.
Bardzo cieszymy się z tegowyróżnienia i jesteśmy dumni.
Pani Teresie serdecznie gratulujemy odznaczenia.

04-11-2022 Dzień Edukacji Narodowej

W Dniu Edukacji Narodowej, podczas uroczystego apelu uczniowie klasy drugiej i czwartej w pięknych słowach wierszy i piosenek podziękowali nauczycielom za ich pracę, okazywane na codzień wsparcie i życzliwość. Każdy pedagog otrzymał specjalny, wymyślony przez uczniów "tytuł" oraz upominek. Rozstrzygnięto także szkolny konkurs plastyczny na portret nauczyciela. Laureatom serdecznie gratulujemy!

Znaleziono: 760 pozycji

Wydarzenia w roku szkolnym

Losowa galeria: Święto pieczonego ziemniaka

20210927_101304.jpg
Biuletyn Informacji Publicznej
sko herbPL
certyfikat pewniak
program grosik