AKTUALNOŚCI

02-06-2021 Międzyszkolny Konkurs Historyczny „Moja Solidarność- Moja Wolność”

Z ogromną radością informujemy, że praca uczennicy naszej szkoły Julii Panek z klasy 4 została wyróżniona w międzyszkolnym konkursie historycznym „Moja Solidarność – Moja Wolność”.  Konkurs odbył się pod honorowym patronatem:

- europoseł pani Jadwigi Wiśniewskiej

-posła pana Andrzeja Gawrona

-Zarządu Regionu NSZZ „Solidarność w Częstochowie

-Komisji Zakładowych NSZZ „Solidarność” w Lublińcu

-Urzędu Miasta Lublińca

-Starostwa Powiatowego w Lublińcu

-Instytutu Pamięci Narodowej w Katowicach. Współorganizatorem konkursu była SP nr 1 w Lublińcu.

16-05-2021 Powrót uczniów klas IV - VIII do nauki stacjonarnej

Drodzy Uczniowie. Szanowni Państwo Rodzice, Nauczyciele.

Po bardzo długiej przerwie uczniowie klas IV – VIII wracają do nauki stacjonarnej. W związku z wytycznymi MEiN i GIS nadal obowiązują podstawowe zasady reżimu sanitarnego: dystans, dezynfekcja, maseczka w przestrzeniach wspólnych, zgodnie z obowiązującym w szkole Regulaminem.

Na podstawie Rozporządzenia Ministra Edukacji i Nauki z dn. 29 kwietnia 2021r. w sprawie czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem  zwalczaniem COVID-19, od 17 maja do 30 maja w przypadku szkół podstawowych w zakresie klas IV–VIII zajęcia realizowane są w trybie hybrydowym (Dz. U. z 2021r. poz. 824).

04-05-2021 Wybieram szkołę - ważne informacje dla uczniów klasy 8

Informator o szkolnictwie ponadpodstawowym
na terenie Częstochowy i powiatów: częstochowskiego, kłobuckiego, lublinieckiego, myszkowskiego w roku szkolnym 2021/2022

https://womczest.edu.pl/wybieram-szkole/index.html

21-04-2021 Wakacje 2021 - dyżur przedszkoli w Gminie Pawonków

Zapraszamy rodziców wychowanków przedszkoli zainteresowanych opieką w okresie lipiec – sierpień 2021 do składania wniosków o przyjęcie na dyżur wakacyjny. W bieżącym roku dyżur zostanie zorganizowany w Przedszkolu w Gwoździanach oraz w Przedszkolu im. Pluszowego Misia w Pawonkowie.

Wnioski można składać w przedszkolu, do którego uczęszcza dziecko lub w Urzędzie Gminy w Pawonkowie w terminie do 5 maja 2021r.

Wniosek o przyjęcie dziecka na dyżur wakacyjny (wniosek należy wydrukować dwustronnie)


09-04-2021 „Myślę, decyduję, działam – finanse dla najmłodszych. 2 edycja”

Nasza szkoła od marca 2021 roku realizuje 2,5 letni projekt „Myślę, decyduję, działam – finanse dla najmłodszych. 2 edycja” w ramach programu edukacji ekonomicznej współfinansowanego przez Narodowy Bank Polski.

Pakiet edukacyjny został opracowany przez ekspertów: dr hab. Małgorzatę Żytko, prof. UW, dr Alinę Kalinowską z UWM w Olsztynie i Ewę Kruk ze Stowarzyszenia Krzewienia Edukacji Finansowej. Ma on innowacyjny charakter dzięki odejściu od tradycyjnej „podręcznikowej” metody realizacji na rzecz pracy metodą projektu i jest ściśle związany z edukacją matematyczną i społeczną.

Strona 6 z 137 << poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 .. 137 następna >>
Znaleziono: 683 pozycji

Wydarzenia w roku szkolnym

Losowa galeria: Świąteczny Sezam

tn_dsc_1451.jpg
Biuletyn Informacji Publicznej
sko herbPL
certyfikat pewniak
program grosik