AKTUALNOŚCI

07-02-2021 Konkurs „Rozbudowa i wyposażenie PSZOK w gminie Pawonków”.

Sukces Uczennicy klasy III – Karoliny Ćwielong w konkursie plastycznym ogłoszonym przez Urząd Gminy w Pawonkowie w ramach kampanii edukacyjnej, będącej elementem projektu pn.: „Rozbudowa i wyposażenie PSZOK w gminie Pawonków”. W kategorii klas I – IV Karolina zajęła I miejsce. Cieszymy się bardzo. Gratulujemy. Karolinko, jesteśmy z Ciebie dumni.
Również w konkursie plastycznym dla przedszkoli możemy pochwalić się sukcesem. W Przedszkolu w Kośmidrach wyróżnienia zdobyły: Pola Mańka i Kinga Gromala. Z Przedszkola w Łagiewnikach Wielkich wyróżniono prace Wojciecha Klyty i Agnieszki Lenart. Małym artystom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

07-02-2021 Kolejny sukces w konkursie plastycznym

Miło nam poinformować, że uczennice klasy II naszej szkoły zdobyły nagrody w konkursie korespondencyjnym po hasłem „Bezpieczeństwo – Ty decydujesz!” zorganizowanym przez KRUS – Oddział Lubliniec. Hanna Sokołowska zajęła III miejsce, a Natalia Psyk - zdobyła wyróżnienie. Gratulujemy! Życzymy dalszych sukcesów w kolejnych konkursach.

07-02-2021 Powiatowy Konkurs Biblioteczny "Baśnie, legendy i podania Górnego Śląska"

W Powiatowym Konkursie Bibliotecznym " Baśnie, legendy i podania Górnego Śląska " uczennica klasy V Maja Mańka zajęła III miejsce.
Wydarzenie organizowane było przez Publiczną Bibliotekę Pedagogiczną RODN „WOM” w Częstochowie Filia w Lublińcu oraz Szkołę Podstawową nr 1 w Lublińcu.
Maja przeczytała i namalowała ilustrację do legendy: "Studnia trzech braci". Praca konkursowa powstała pod kierunkiem pani Eweliny Suchary i pani Anny Kopyto.
Mai gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

07-02-2021 Sukces w Powiatowym Konkursie Bibliotecznym „Czytam bo lubię”

Uczniowiemklasy VI - Szymon i Bartek odnieśli sukces w Powiatowym Konkursie Bibliotecznym „Czytam bo lubię”, organizowanym przez Szkołę Podstawową nr 3 w Lublińcu.
W kategorii plastycznej I miejsce zdobył Szymon Majdzik, a w kategorii literackiej II miejsce zajął Bartosz Retig. Zadanie konkursowe polegało na namalowaniu ilustracji lub napisaniu własnego zakończenie do wysłuchanego fragmentu książki „Hobbit”.
Laureatom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.
Jesteśmy z Was ogromnie dumni.
Nagrody i dyplomy przekazane przez organizatorów konkursu laureaci odebrali w szkzole. 

07-02-2021 Sukces Dawida w konkursie fotograficznym

Z ogromną radością i dumą dzielimy się widomością, że uczeń naszej szkoły Dawid Koza, zajął II miejsce w wojewódzkim konkursie fotograficznym IV Paraolimpiada Fotograficzno-Plastyczna w kategorii – szkoły podstawowe. Dawidowi gratulujemy sukcesu.
Więcej o konkursie oraz galeria nagrodzonych prac na stronie organizatora http://foto.znpo.pl/strona-glowna/wyniki/
Strona 6 z 135 << poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 .. 135 następna >>
Znaleziono: 675 pozycji

Wydarzenia w roku szkolnym

Losowa galeria: Światowy Dzień Oszczędzania 2012

_img_3533.jpg
Biuletyn Informacji Publicznej
sko herbPL
certyfikat pewniak
program grosik