AKTUALNOŚCI

13-01-2018 Sukces w XXIV Wojewódzkim Konkursie Plastycznym na Świąteczną Kartkę Bożonarodzeniową.

11 grudnia w Galerii pod Glinianym Aniołem odbyło się oficjalne ogłoszenie wyników XXIV Wojewódzkiego Konkursu Plastycznego na Świąteczną Kartkę Bożonarodzeniową oraz wręczenie nagród laureatom. Denis Pasoń z klasy I, zajął III miejsce w swojej kategorii wiekowej.  
Jury, w składzie w składzie: Monika Klimza-Gryc i Czesława Włuka nie miało łatwego zadania, by spośród ponad 1000 zgłoszonych prac wybrać te najlepsze. Tym bardziej cieszy nas i napawa dumą fakt, że wśród nagrodzonych znalazł się uczeń naszej szkoły. W uroczystości wręczenia nagród Denis uczestniczył ze swoją mamą. Denisowi serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.


13-01-2018 Warsztaty plastyczne dla najmłodszych

Z inicjatywy pani Eweliny Suchary, na początku grudnia odbyły się w naszej szkole warsztaty plastyczne dla uczniów klas I-III. Zajęcia były zainspirowane zbliżającymi się świętami. Uczniowie dali się porwać świątecznym skojarzeniom i puścili wodze fantazji. W jednej pracy umiejętnie połączyli trzy techniki plastyczne: farby, pastele olejne i kolaż. A ich twórcze zmagania można było oglądać na wystawie powarsztatowej.

Każdy oglądający mógł poczuć klimat tych magicznych świąt; zapach choinki, radość z prezentów, unoszącą się melodię kolęd, skrzypiący pod nogami śnieg, którego w ostatnich latach brakuje w święta. 

13-01-2018 Gminny Turniej Gier i Zabaw Ruchowych.

12 grudnia uczniowie klasy II i III wzięli udział w Gminnym Turnieju Gier i Zabaw Ruchowych, który odbył się na hali sportowej w Pawonkowie.

13-01-2018 Mikołajkowy wyjazd do teatru

5 grudnia, z przyjemnością i dużym zainteresowaniem uczniowie naszej szkoły wraz z wychowawcami obejrzeli familijny spektakl pt. „Niebieski kot” w Teatrz Dzieci Zagłębia im. Jana Dormana w Będzinie

13-01-2018 Spotkanie z Mikołajem

6 grudnia odwiedził nas niezwykły gość. Dla każdego miał słodki upominek i dobre słowo.
Dziękujemy Radzie Rodziców za zakup słodyczy.

Znaleziono: 484 pozycji

Wydarzenia w roku szkolnym

Losowa galeria: Narodowe Święto Niepodległości

tn_p1000827.jpg
sko herbPL
certyfikat pewniak